آیا می توانم در محل سفارش خود را پرداخت کنم؟

بله. نویان کالا این امکان را برای شما فراهم نموده است که بتوانید وجه سفارش خود را در آدرسی که هنگام ثبت سفارش قید نموده اید با کلیه ی کارتهای بانکی پرداخت کنید.

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

مشتریان نویان کالا این امکان را دارند که پس از ثبت سفارش هزینه ی آنرا از طریق درگاه پرداخت اینترنتی بصورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت هزینه ی سفارش از طریق کلیه ی کارتهای بانکی عضو شتاب برای شما فراهم می باشد. پس از ثبت و پرداخت وجه ، سفارش شما پردازش شده و به شما اطلاع رسانی می شود. ضمنا پرداخت آنلاین موجب تسریع در آماده سازی و ارسال سفارش مشتری می شود.

در هنگام پرداخت اینترنتی باید شرایط زیر را فراهم کنید:

  • شماره کارت بانکی که یک عدد ۱۶ رقمی بر روی کارت می باشد.
  • فعال بودن و داشتن رمز دوم کارت که در هنگام پرداخت از طریق درگاه اینترنتی از شما درخواست می شود.
  • وارد نمودن کد CVV2 که یک کد ۳ رقمی یا ۴ رقمی می باشد.
  • تاریخ انقضاء کارت که بر روی کارت بانکی شما قید شده است.

مرجوعی وجه به مشتری در شرایط خاص

شما مشتری گرامی باید توجه داشته باشید که در هنگام ثبت پروفایل خود و وارد نمودن اطلاعات شماره کارت بانکی دقت کنید که تنها شماره کارتی را وارد نمایید که متعلق به صاحب حساب پروفایل باشد.افرادی که هنوز به سن قانونی نرسیده باشند می توانند شماره کارت بانکی یکی از والدین خود (پدر یا مادر) را وارد نمایند.

نویان کالا در شرایطی که نیاز به برگشت وجه مشتری باشد تنها به شماره کارتی که در پروفایل مشتری ثبت گردیده وجه مورد نظر را برگشت خواهد داد از این رو مسئولیت هر گونه تراکنش مالی به عهده مشتری می باشد.

در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبداء که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود، نویان مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.

در هنگام خرید چنانچه واریز وجه از یک کارت انجام شده باشد در صورت برگشت وجه ، نویان کالا تنها به کارت اولیه که وجه از طریق آن پرداخت شده اقدام به برگشت وجه می نماید.