• ارسال پستی به تمام نقاط کشور از طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران به دو طریق پست پیشتاز و پست سفارشی انجام می گیرد.همچنین در روش ارسال از طریق پست امکان تسویه در محل نیز برای مشتریان امکان پذیر می باشد.

 

 
توجه : در ارسال سفارش از طریق پستی ، مسئولیت فروشگاه نویان کالا صرفا تحویل سفارشات بصورت صحیح و سالم و در سریعترین زمان ممکن به شرکت پست و ارسال کد پیگیری مرسولات به مشتری بوده و در مواردی مانند تاخیر در ارسال یا مشکلات مشابه مسئولیتی ندارد.فروشگاه اینترنتی نویان کالا جهت احتیاط بیشتر بر اساس ضوابط و قوانین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران تا سقف ممکن اجناس و کالاها را بیمه می نماید تا نگرانی از بابت خسارت احتمالی به مشتری رفع گردد.تذکر لازم به ذکر این است که نویان کالا در صورت بروز مشکل پاسخگو و پرداخت کننده خسارت نمی باشد.
هزینه ارسال :
مشتریان گرامی در هنگام ثبت سفارش به راحتی امکان انتخاب نوع ارسال را دارند و می توانند هزینه ارسال هر کدام از روشهای ارسالی را مشاهده و انتخاب نمایند. کلیه روشهای موجود بصورت مکانیزه توسط سیستم ثبت سفارشات هزینه ارسال کالا را بر اساس وزن کالا ، مسافت تا مقصد مورد نظر محاسبه می کند.

 

مدت زمان تحویل سفارشات :

 

کلیه سفارشاتی که قبل از ساعت 10 صبح نهایی شده باشند در همان روز کاری تحویل شرکت پست شده و ارسال خواهند شد.اما چنانچه بعد از ساعت مورد نظر سفارشات ثبت شده باشند در طی روز کاری بعدی تحویل و ارسال می گردد.شرکت پست بر اساس مقصد و فاصله مورد نظر طی 3 تا 5 روز کاری در سفارشات پیشتاز و تا یک هفته سفارشات ثبت شده بصورت سفارشی را به مقصد ارسال می کند.