حریم خصوصی

نویان کالا با تکیه بر احترامی که برای حفاظت از حریم خصوصی کاربران و مشتریان خود قائل است ، برای ثبت سفارشات و یا استفاده از برخی امکانات سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می کند و این اطلاعات جهت ارائه خدماتی امن به کاربران و مشتریان مورد استفاده قرار می گیرد. این اطلاعات مانند آدرس پستی ، شماره تلفن و ایمیل برای پردازش و ارسال سفارشات مورد نیاز است. از آنجا که کلیه فعالیت های نویان کالا مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می گیرد بنابراین جهت صدور فاکتور فروش و همچنین ثبت گارانتی محصولات سفارش داده شده توسط مشتری دریافت این اطلاعات ضروری است. 

هنگام بازدید از شما خواسته می‌شود که اطلاعاتی نظیر نام و جزئیات تماس خود را وارد کنید. همچنین ممکن است ما اطلاعاتی درباره استفاده شما از سایت را در کنار اطلاعاتی که به وسیله نامه و یا ایمیل برای ما می‌فرستید، جمع آوری کنیم. 

نویان کالا برای عملکرد بهتر سایت و ارائه خدمات بهتر از طریق وب اپلیکیشن خود با اخذ مجوز از کاربر اطلاعاتی همچون نوع دستگاه ، زبان دستگاه ، سیستم عامل و جستجوهای انجام شده در وب سایت نویان کالا ، مدت زمان بازدید و صفحات بازدید شده ، نوع شبکه و نوع مرورگر جمع آوری و در سرورهای امن نویان کالا نگهداری می شود. نویان کالا متضمن است که این اطلاعات را در هیچ جای دیگر ارائه نکند مگر با حکم محاکم قضایی و یا مراجع ذیصلاح رسمی یا طبق قوانین رسمی و رایج کشور موظف باشد آن ها در اختیار مراجع ذیصلاح قرار دهد. 


نویان کالا همه سعی و تلاش خود را جهت حفظ اطلاعات و داده های کاربران به کار می گیرد. هدف ما جلب رضایت روز افزون مشتریان و تجربه ایی امن و آسان از یک خرید مطمئن در فضای مجازی است. 


جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید. تلفن تماس و فکس : 34240822-087 

دفتر مرکزی : استان کردستان – شهرستان بانه – خیابان شهدا – مجتمع تجاری شهدا – طبقه همکف – پلاک 223